Który parabank jest najlepszy? Jaki parabank ma najtańsze pożyczki pozabankowe na dowód? Jakie najnowsze chwilówki są darmowe ?

Czy warto założyć Rachunek osobisty w Eurobanku

Nie jest łatwo wybrać optymalny rachunek bankowy, który będzie spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Tradycyjni klienci zlecają większość operacji w oddziale banku. Z kolei tak zwani klienci internetowi praktycznie każdą operacje wykonują samodzielnie za pomocą komputera i telefonu komórkowego.

Żyjemy w czasach kiedy liczy się każdy grosz-dlatego staramy się ograniczać wszelkie opłaty stałe. Ta zasada odnosi się także do kosztów prowadzenia rachunków bankowych. Niektóre banki dają nawet zarobić na korzystaniu z rachunku osobistego.

Rachunek osobisty w EurobankDoskonałym przykładem jest Konto Online w Eurobanku. Po pierwsze rachunek ten jest darmowy jeśli co miesiąc zasilimy go kwotą minimum 1000 zł. Środki pieniężne na Koncie Online oprocentowane są stawką 3 proc. w skali roku. Takim sposobem pieniądze nie tracą na wartości.

Konto Online w Eurobanku:

– darmowe bankomaty w całym kraju
– darmowe przelewy i zlecenia stałe przez Internet
– dostęp do rachunku przez telefon i Internet
– niezależnie od wysokości salda, rachunek oprocentowany 3 proc. w skali roku(oferta ważna do 31 marca br.)
– brak opłaty za kartę płatniczą(warunek: minimum 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu)

  • Konto dla dziecka w Eurobanku on January 28, 2013 at 9:44 pm

  Reply

  Posiadam rachunek osobisty w Eurobanku i zastanawiam się, czy mogę założyć konto bankowe dla mojego dziecka. Chodzi o takie konto gdzie bym mógł przesyłać dziecku kieszonkowe. Syn ma 13 lat.

   • Jak założyć konto dla dziecka? on January 28, 2013 at 9:51 pm

   Reply

   W Eurobanku dla dzieci dedykowane jest Konto Junior. Takie konto może posiadać osoba w wieku od 13 do 18 lat. Oczywiście dziecko same nie może założyć tego konta. Musi się udać do najbliższej placówki Eurobanku. Do Konta junior wydawana jest karta płatnicza.

    • Warunki Konta Junior w Eurobanku on January 28, 2013 at 9:52 pm

    Reply

    Jeśli opiekun posiadacza rachunku Junior ma założone konto w Eurobanku to prowadzenie rachunku Junior jest bezpłatne. Warunki Konta junior:
    – bezprowizyjne doładowania telefonu
    – darmowa karta płatnicza
    – wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe
    – do konta można założyć rachunek oszczędnościowy
    – płatności online darmowe

  • Karta zbliżeniowa do konta w Eurobanku on February 5, 2013 at 9:48 pm

  Reply

  Jestem zaskoczona kolorystyką nowej karty bankomatowej, którą dostałam do konta w Eurobanku. Jest to karta MasterCard Debit zbliżeniowa. Słuchajcie i jest ona w kolorze biało-niebieskim. Kolorystyka odbiegająca zupełnie od barw Eurobanku. Na karcie umieszczona jest także specyficzna wodna spirala

  • Jak korzystać oszczędnie z konta bankowego? on February 11, 2013 at 9:14 pm

  Reply

  W Polsce działa kilkadziesiąt banków(nie licząc banków spółdzielczych) obsługujących klientów indywidualnych. Wśród nas jest wiele osób, którzy są przywiązani do rachunków bankowych założonych kilka lat temu-nie wspominając o tych, którzy mają po kilka niepotrzebnych rachunków. Rachunki te generują miesięcznie niemałe koszty. Przy odrobinie wysiłku można znaleźć na rynku darmowe rachunki. Będą aktywnym klientem można zyskać kolejne darmowe usługi w ramach konta: ekspresowe przelewy, używanie karty debetowej lub bezprowizyjna wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*