Czy warto założyć Konto internetowe w mBanku

Banki najczęściej kuszą potencjalnych klientów ewentualnymi premiami za skorzystanie z produktu. Jeśli chodzi o rachunki bankowe to jest to chyba najskuteczniejsza forma pozyskiwania nowych klientów. Wypłacane premie to i tak mniejszy koszt dla banku niż wydatki ponoszone na aktywną sprzedaż oraz na promocję.

Możliwością otrzymania premii zachęca klientów między innymi mBank. Promocja skierowana jest do osób posiadających eKonto i wpłacających miesięcznie na rachunek minimum tysiąc złotych. W przypadku młodszych klientów(osoby, które nie ukończyły 27 roku życia)minimalna, wymagana wpłata wynosi 500 złotych. Premia rozdzielona została na trzy etapy.

Konto internetowe w mBankOtwarcie rachunku jest jednoznaczne z wypłatą 60 złotych. Następnie mBank będzie płacił przez kolejne 12 miesięcy 2 złote za każdą płatność dokonaną kartą. Po roku korzystania z rachunku klient otrzyma połowę wysokości premii za płatności dokonywane kartą-maksymalnie 180 złotych.

eKonto z premią w mBanku- szczegóły:

– darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku
– wymagane są wpływy minimum 1000 zł/miesiąc
– bezpłatne przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez telefon i Internet
– możliwość obsługi w placówkach Multibanku
– karta płatnicza do rachunku za darmo(płatności min. 100 zł/miesiąc)
– bezprowizyjne wypłaty gotówki z sieci bankomatów: BZ WBK, Cash4You, eCard i Euronet

5 thoughts on “Czy warto założyć Konto internetowe w mBanku”

 1. Mam pytanko odnośnie przeniesienia rachunku bankowego do mBanku. Jakie formalności muszę spełnić, by przenieść rachunek do tego internetowego banku. Zależy mi na wygodzie. Rachunek bankowy powinien być przyjazny dla klientów. Ja jestem zwolennikiem wykonywania większości operacji bankowych osobiście-taką możliwość daje eKonto.

  1. Teraz wystarczy, że wypełnisz internetowy wniosek o przeniesienie rachunku do mBanku i nie musisz się o nic martwić. Bank załatwi za Ciebie wszystkie formalności. Trzeba tylko nadać im pełnomocnictwo. mBank powiadomi również ZUS, Urząd Skarbowy i pracodawcę o zmianie rachunku.

 2. Teraz na rynku rachunków osobistych typu ror jest tak wielke konkurencja, że banki musza naprawde coś ekstra dawać żeby zachęcić mnie do otwarcia u nich konta lub żebtm przeniósł do nich swoje co miesięczne wpływy z wypłaty. Dlatego wolę jeszcze poczytać opinie i komentarze żeby wiedzieć czy opłaca się przenieść swoje konto z innego banku do placówek mbank. To że oni za mnie załatwią formalności to troszkę za mało bo ja teraz na swoje aktualne konto w multibanku nie narzekam i czekam na jakieś zdecydowanie lepsze oferty po to żeby mi się chciało i opłącało robić przeprowadzkę i zmieniać konto osobiste na mbank.

 3. Podoba mi się ta nowa reklama konta internetowego w mBanku. Śmieszny jest ten mistrz buddyjski, który szuka w życiu równowagi. Owa równowaga upatrywana jest w rachunku ekonto.Rachunek może przynieść rocznie nawet 600 złotych premii. Podobno spot reklamowy ma różne wersje.

  1. Warunki zarabiającego rachunku w mBanku kształtują się następująco:
   – 60 zł premii za samo założenie rachunku
   – 2 zł premii za płatności dokonywane kartą(maksymalnie 30 zł miesięcznie)
   – 180 zł premii na koniec promocji(po 12 miesiącach)
   Aby otrzymać wskazane powyżej premie trzeba zapewnić na rachunku wpływy minimum 1000 zł miesięcznie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*