Czy warto założyć konto bez kantów w BOŚ Banku

Trudno jest w to uwierzyć ale średnio co czwarty Polak nie posiada rachunku w banku. Większość z tych osób twierdzi po prostu, że nie ma odpowiednio dużych dochodów, żeby zakładać konto osobiste. Tymczasem konto w banku może mieć każdy z nas niezależnie od poziomu zamożności.

Dla banku każdy klient jest ważny o ile wpłaca na rachunek regularne kwoty-nawet jeżeli są to małe kwoty. Co ciekawe najwięcej nieubankowionych Polaków znajduje się w grupie osób do 24 roku życia i powyżej 65 roku życia. Warto korzystać z kont bankowych. Chociażby ze względu na możliwość opłacania comiesięcznych rachunków w Internecie bez prowizji.

konto bez kantów w BOŚ BankBOŚ Bank nawet płaci za aktywne korzystanie z rachunku osobistego. W specjalnym Programie Premiowym można otrzymać premię do 60 zł miesięcznie. Premiowane są między innymi płatności kartą, przelewy, zlecenia stałe itp. Konto bez kantów o którym mowa kosztuje 10 zł miesięcznie.

Konto bez kantów-szczegóły:

– brak opłaty za przelewy krajowe
– Program Premiowy dla aktywnych klientów
– darmowy dostęp do bankowości elektronicznej
– prowadzenie konta kosztuje 10 zł miesięcznie
– możliwość bezprowizyjnej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
– miesięczna premia za aktywne korzystanie z konta do 60 zł miesięcznie

7 thoughts on “Czy warto założyć konto bez kantów w BOŚ Banku”

 1. Z tego co wiem, to praktycznie każda operacja bankowa premiowana jest złotówką. Z kolei pożyczka gotówkowa-dodatkowo ubezpieczona np. od utraty stałego źródła dochodu premiowana jest przez 12 miesięcy kwotą 10 zł. Do wspominanych wcześniej operacji bankowych należą między innymi:

  – zlecenia stałe
  – polecenia zapłaty
  – przelewy bankowe i internetowe
  – wypłaty gotówki z bankomatu

 2. Słyszałem, że Konto bez Kantów to rachunek, który daje klientom zarobić. Mam na myśli to, że bank płaci za aktywne korzystanie z konta. Chciałbym się dowiedzieć jakie operacje bankowe są premiowane. Czy wypłata owej premii uzależniona jest od odpowiedniego salda na rachunku?

 3. Chciałem przypomnieć, że BOŚ Bank nie pobiera opłaty za większość operacji bankowych wykonywanych w ramach rachunku Konto bez Kantów. Darmowe są między innymi:
  – przelewy krajowe
  – wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju
  – zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  – usługi bankowości internetowej
  – wydanie karty debetowej

 4. Muszę przyznać, że BOŚ Bank zadziwia mnie swoją ofertą. W ramach Konta bez Kantów można się starać o specjalny pakiet kredytowy 10+3. Prościej mówiąc otrzymujesz 10 tysięcy pożyczki gotówkowej na dowolny cel wydatkowania. Okres kredytowania może wynieść nawet 36 miesięcy. Dlatego rata kredytu nie będzie duża. Co więcej w ramach kredytu otrzymasz pożyczkę w kwocie 3 tysięcy złotych-od której nie są pobierane odsetki przez pierwsze 3 miesiące. Marża pożyczki gotówkowej zaciągnięta z ubezpieczeniem jest obniżona o 25 procent.

 5. Szukam rachunku bankowego, który będzie objęty jak najniższą opłatą. Chciałbym również aby podstawowe usługi takie jaj korzystanie z bankomatów lub dokonywanie przelewów były darmowe. Coś mi się obiło o uszy o systemach premiowych w bankach. Dzięki tym bonusom można pokryć wszystkie opłaty, a nawet zarobić parę gorszy. Czy warto korzystać z takich systemach premiowych i czy nie są one obwarowane jakimiś dodatkowymi warunkami do spełnienia.

  1. W ramach systemów bonusowych premiowane są głównie wpływy wynagrodzenia na rachunek oraz realizacja przelewów i dokonywanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową. W ten sposób miesięcznie można zarobić od 30 do 50 złotych. Chyba największym plusem systemów premiowych jest usługa moneyback. Czyli zwrot niewielkich kwot-liczonych od codziennych wydatków dokonywanych kartą np. w supermarketach.

 6. Nie zakładajcie tam konta. Ja musiałem, żeby dostać kredyt na pompę ciepła. Tam nic nie działa. Serwis internetowy ciągle nieaktywny (w mBanku, gdzie mam konto od 10 lat zdarza się to z soboty na niedzielę o 2 nad ranem i jeszcze o tym informują). Błędnie naliczyli raty od kredytu i rozpatrywali reklamację chyba 3 miesiące. Ogólnie niekompetencja i żenada. Każdy inny bank na pewno działa lepiej. Nawet państwowy PKB BP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*