Linki sponsorowane

Pożyczka z szybkim przelewem na konto lub do odbioru na poczcie

Pożyczka z szybkim wnioskiem – MikroKasa to spółka działająca na polskim rynku pożyczek pozabankowych od 2009 roku. Spółka ma aspiracje na stworzenie ogólnokrajowej sieci sprzedaży pożyczek na dowolny cel.

Oferta pożyczkowa w firmie MikroKasa jest bardzo elastyczna pod względem procedury przyznawania finansowego wsparcia oraz akceptowania wysokości dochodów. Do każdego wniosku trzeba dołączyć dokument potwierdzający źródło dochodów.

szybka-gotówka-na-kontoWnioski pożyczkowe potrzebujący mogą składać w oddziale MikroKasy lub w placówkach agencyjnych. Oprócz weryfikacji zatrudnienia MikroKasa sprawdza zadłużenie potencjalnego klienta w bazach Biura Informacji Gospodarczej. Pożyczki udzielane są na okres roczny. Pożyczkę można spłacić wcześniej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pożyczka w MikroKasa:

– można wnioskować o kwotę od 300 do 3 000 zł
– wyłącznie dla osób posiadających stały dochód
– wymagany wiek pożyczkobiorcy: od 18 do 75 lat
– trzeba mieć stałe miejsce zamieszkania
– pożyczka z przelewem na konto lub z przekazem pocztowym
– indywidualne podejście do klientów
– miesięczne raty pożyczkowe

6 thoughts on “Pożyczka z szybkim przelewem na konto lub do odbioru na poczcie”

 1. Chciałbym wyjaśnić kwestię składania wniosków kredytowych w Mikrokasie. Na i ich stronie internetowej zamieszczona jest informacja, że wniosek można składać telefonicznie oraz mailowo. O ile pierwszy sposób wnioskowania jest wszystkim dobrze znany to drugi kanał dystrybucyjny jest mi zupełnie obcy. Czy w ogóle jest to możliwe?

  1. Dzwoniłem do nich i MikroKasa żadnych wniosków kredytowych przez e-mail nie przyjmują. Informacja umieszczona na ich witrynie nadzwyczajnie wprowadza ludzi w błąd. Być może jest to typowy chwyt marketingowy lub administrator strony popełnił błąd. Prawda jest taka, że do MikroKasy można wnioskować przez formularz online.

   1. Z tą pożyczką przez e-mail chcieli chyba zaistnieć na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Nikt takiej pożyczki w naszym kraju nie sprzedaje więc zapewne chcieli mieć pierwszeństwo na tą frazę. Warto przeczytać regulamin i warunki użytkowania witryny MikroKasy. Firma pożyczkowa wyraźnie wskazuje, że treści zawarte na stronie mogą zawierać błędy lub nieścisłości……TO PO JAKIEGO GRZYBA PISZĄ, ŻE WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ PRZEZ E-MAIL!

 2. MikroKasa to nie tylko szybkie pożyczki gotówkowe. Parabank pośredniczy również w sprzedaży polis ubezpieczeniowych. Umowę można oczywiście zawrzeć drogą internetową. Nie trzeba się martwić o uwzględnianie posiadanych już zniżek ubezpieczeniowych. Każdy posiadacz kredytu mieszkaniowego będzie mógł samodzielnie ustanowić cesję na rzez banku kredytującego. W specjalnym serwie internetowym Mikrokasa.pl można w łatwy sposób porównać oferty ubezpieczeniowe różnych Towarzystw. Można porównać ok. 100 wariantów).

  1. W Mikrokasie można wykupić szybko takie polisy jak:
   – ubezpieczenia komunikacyjne
   – ubezpieczenie mieszkania lub domu
   – ubezpieczenie turystyczne
   – ubezpieczenie NNW
   – ubezpieczenie ochrona prawna
   – ubezpieczenie assistance

   1. Polisę ubezpieczeniową w MikroKasie można wykupić bez wychodzenia z domu. Po wyborze odpowiedniego wariantu polisa ubezpieczeniowa wysyłana jest do klientów w formie pliku PDF na skrzynkę mailową. Umowa podpisywana jest kwalifikowanym podpisem cyfrowym. Na maila trafia również szczegółowa instrukcja jak postępować w przypadku wystąpienia szkody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*