Informacje i opinie klientów o ofercie Idea Banku

Idea Bank jest obecny na polskim rynku finansowym od 1991 roku. Dawniej bank działał pod nazwami: GMAC Bank Polska SA, Polbank SA oraz Opel Bank SA. Nazwa pod którą bank obecnie funkcjonuje została ustalona 13 października 2010 roku.

Idea Bank należy do Grupy Kapitałowej Getin Noble Bank SA i posiada aktywa przekraczające 500 milionów złotych.

idea bankIdea Bank specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych z grupy MŚP. Podstawą oferty Idea Banku są mikropożyczki, kredyty zabezpieczone hipoteką, a także kredyty inwestycyjne. W ostatnim czasie rekordy popularności bije Bezzwrotna pożyczka-po spełnieniu pewnych warunków kredytobiorca płaci wyłącznie odsetki od kredytu. Można tutaj znaleźć również atrakcyjne rachunki oszczędnościowe, depozyty terminowe oraz podstawowe rachunki bieżące.

Znakiem firmowym Idea Banku są innowacyjne rozwiązania dotyczące obsługi klientów. Przykładowo firmy mogą skorzystać z kompleksowej obsługi księgowej w banku. Doradztwo prowadzone jest także w zakresie inwestowania kapitału oraz finansowania przedsięwzięć gospodarczych. W 2011 roku Idea Bank przejął oddziały po byłym Allianz Bank Polska SA.

5 thoughts on “Informacje i opinie klientów o ofercie Idea Banku”

 1. Nie jestem jeszcze klientem Idea Banku ale nie ukrywam, że chciałbym nim zostać. Szczególnie kuszą mnie u nich lokaty terminowe dla klientów indywidualnych. Idea Bank oferuje naprawdę duże stawki oprocentowania środków pieniężnych. Czy ktoś z Was ma dobre doświadczenia z lokatami w Idea Banku?

  1. Polecam nową lokatę na dobry początek:

   – oprocentowanie 7 proc. brutto w skali rocznej
   – lokata zakładana na 1 miesiąc
   – na lokacie można zdeponować kwotę od 1000 do 10000 zł
   – nie trzeba zakładać rachunku w Idea Banku
   – lokatę można założyć przez internet

 2. Czy wiecie, że Idea Bank rozdaje posiadaczom konta firmowego tablet-Samsung Galaxy Tab 2. Wystarczy być aktywnym klientem i wykupić abonament na prowadzenie księgowości w Idea Banku. Konto firmowe nic nie kosztuje. Darmowe są też przelewy dokonywane w Internecie oraz prowadzenie karty płatniczej. O rachunek firmowy można wnioskować przez Internet. Co ciekawe umowa o prowadzenie rachunku może być podpisana w siedzibie firmy wnioskodawcy.

 3. Premia za założenie rachunku firmowego w Idea Banku jest wypłacana wszystkim bez wyjątku. Idea Bank pomaga wszystkim przedsiębiorcom i ich nie klasyfikuje. Co ciekawe konto firmowe w Idea Banku można założyć bez wychodzenia z domu. To bardzo ułatwia sprawę. Przecież każdy z nas unika stania w kolejkach itp

  1. Według reklamy konta firmowego w Idea Banku, każdy nowy klient otrzyma premię w wysokości tysiąca złotych. Nie wiecie, czy taka premia przysługuje każdemu klientowi? czy trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki lub być właścicielem firmy z konkretnej branży

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*