Informacje i opinie klientów o ofercie Banku Śląskiego ING

Pod względem wartości aktywów komercyjny ING Bank Śląski jest 4 największym bankiem w naszym kraju. Natomiast jeśli chodzi o sieć oddziałów to jest to 8 bank pod względem ilości placówek. Powstał jako Bank Śląski(w 1988 roku został wyodrębniony ze struktur NBP). Bank bardzo szybko trafił na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie bo już w 1994 roku.

ing bank śląskiW 1996 roku Bank Śląski przejęła holenderska grupa kapitałowa ING. We wrześniu 2001 roku, bank ostatecznie zmienił nazwę na ING Bank Śląski. Od tego czasu bank konsekwentnie realizuje strategię grupy kapitałowej ING. Głównym założeniem wspomnianej strategii jest dostarczanie zintegrowanych usług finansowych klientom detalicznym.

ING Bank Śląski wyróżnia na rynku konserwatywne podejście do ryzyka. W swojej historii ING Bank Śląski był wielokrotnie nagradzany. Między innymi w 2012 roku bank zdobył I miejsce w rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii bankowość, sektor finansowych i ubezpieczeniowy. Nagroda nie była zaskoczeniem, gdyż ING Bank Śląski w stosunku do wszystkich grup docelowych stosuje koncepcję społecznej i środowiskowej odpowiedzialności biznesu.

7 thoughts on “Informacje i opinie klientów o ofercie Banku Śląskiego ING”

 1. Użytkownicy T-Mobile na kartę mogą liczyć na mały bonus w ING Banku Śląskim. Mianowicie doładowując przez internetową bankowość kartę kwotą minimum 50 złotych można otrzymać dodatkowo 10 złotych. Owe 10 złotych można wydać na dowolny cel-niekoniecznie na rozmowy telefoniczne.

 2. Podobna promocja obejmuje posiadaczy telefonów komórkowych na kartę w Orange. Z tą różnicą, że minimalna kwota doładowania, żeby otrzymać bonus wynosi 40 złotych. Kolejną różnicą jest to, że bonus można wykorzystać jedynie na usługi telekomunikacyjne: rozmowy telefoniczne, SMS-y, MMS-y, transfer danych.

 3. Słuchajcie szukam dobrej lokaty ustrukturyzowanej, która gwarantuje pewny zysk i 100 procentowy zwrot kapitału w przypadku niekorzystnych zmian na światowym rynku finansowym. Bardzo bym prosił o polecenie mi takiego pewnego produktu inwestycyjnego w ING Banku Śląskim.

  1. Bardzo polecam inwestycyjne lokaty terminowe w ING. Otwarcie takiej lokaty nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. W tym miesiącu przykładowo trwa okres zapisów-do 6 lutego br. na lokatę strukturyzowaną Pewny Procent 2. Dodam, że instrumentem bazowym tego produktu inwestycyjnego jest kurs walutowy USD/PLN. Szczegóły Lokaty Pewny Procent 2:
   – roczny okres inwestycyjny
   – minimalna wpłata wynosi 3 tysiące złotych
   – gwarancja zysku 2,5 proc.
   – na koniec inwestycji można otrzymać dodatkowy zysk w kwocie 5 proc.
   – lokatę można założyć w każdym oddziale lub w bankowości internetowej

 4. Jestem klientem ING Banku Śląskiego i zastanawiam się czy warto wyłożyć pieniądze na Lokatę Lokomotywy Europy. Od czego zależy powodzenie tej inwestycji? Od sytuacji gospodarczej w największych krajach europejskich?

  1. Zysk na lokacie lokomotywy europy zależy od indeksu giełdowego największych spółek strefy euro-Eurostoxx50. Jeśli chodzi o wielkość potencjalnego zysku to na koniec inwestycji można otrzymać premię w postaci nawet 30 procent zainwestowanego kapitału.

   1. Wspomniana lokata oferowana jest już po raz drugi. Lokata strukturyzowana zarezerwowana jest dla wszystkich klientów indywidualnych-warunkiem jest posiadania konta osobistego lub oszczędnościowego w ING Banku Śląskim. Ponadto trzeba mieć minimum 3 tysiące złotych wolnej gotówki. Okres inwestycji wynosi 18 miesięcy, a poziom zysku zależy od indeksu Eurostoxx50.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*