Jak bierze się Pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym – opinie klientów

W zeszłym roku znacząco spadła akcja kredytowa w polskim systemie bankowym. Niepewna sytuacja na rynku pracy oraz rosnące koszty utrzymania sprawiły, że społeczeństwo obawiało się brać na swoje barki kolejne kredyty. Obciążając dodatkowo już nadszarpnięty budżet domowy.

W 2012 roku banki pobrały z Biura Informacji Kredytowej około 43 miliony raportów, udzielając jedynie 6,3 miliona kredytów konsumpcyjnych. Te liczby pokazują jak trudno jest dzisiaj zdobyć jakikolwiek kredyt w tradycyjny sposób, w banku. Do czasu wprowadzenia zmian w Rekomendacji T, banki będą rygorystycznie badać zdolność kredytową potencjalnych klientów.

Pożyczka gotówkowa w Citi HandlowymZ oferty kredytowej w bankach mogą korzystać bez problemu osoby o profilu klienta terminowo spłacającego w przeszłości zobowiązania finansowe. Taka osoba w tzw. scoringu otrzymuje dobre noty, co wiąże się z podjęciem pozytywnej decyzji kredytowej przez bank. W Citi Handlowym decyzja kredytowa może zostać podjęta nawet w jeden dzień. Dalsze szczegóły pożyczki gotówkowej w tym banku podajemy poniżej.

Oferta pożyczki gotówkowej w Citi Handlowym-szczegóły:

– prowizja od 1 proc.
– nominalne oprocentowanie od 7,77 proc.
– pożyczka w kwocie do 120 tys. zł
– decyzja kredytowa nawet w jeden dzień
– maksymalny okres kredytowania wynosi 7 lat
– nie są wymagani poręczyciele oraz zabezpieczenie pożyczki
– można ubezpieczyć spłatę pożyczki

4 thoughts on “Jak bierze się Pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym – opinie klientów”

  1. Sądząc po atrakcyjnej stawce oprocentowania kredytu gotówkowego, Bank Handlowy ma bardzo przyjazną dla klientów ofertę kredytową. Możecie podać takie podstawowe informacje dotyczące warunków kredytu mieszkaniowego w Citi Handlowym.

  2. Trudno jest mi tu teraz podać stawkę oprocentowania kredytu hipotecznego w Citi Handlowym. Ponieważ ten kredyt hipoteczny oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej: marża kredytowa + WIBOR 3M. Prowizja od udzielenia kredytu kształtuje się od 0,50 proc. Natomiast marża od 0,95 proc. Bank nie pobierze żadnej opłaty za rozpatrzenie wniosku kredytowego.

    1. RRSO dla kredytu hipotecznego w Banku Handlowym wynosi ok. 5,53 procent. Co więcej Citi Handlowy nie wymaga żadnych dodatkowych ubezpieczeń typu ubezpieczenie od wkładu własnego, ubezpieczenie od utraty pracy, bądź ubezpieczenie na życie. Po dokonaniu wszystkich formalności pieniądze z kredytu przelewane są 14 dni.

  3. Bank Citi Handlowy wprowadził do oferty nowy rachunek osobisty dla klientów prestiżowych. Produkt skierowany jest do grupy osób, które odniosły w życiu sukces finansowy. Aby móc korzystać z licznych pakietów przywilejów oraz z rachunku Citigold Select trzeba zapewnić wpływy w wielkości minimum 40 tysięcy złotych-lub zapewnić na rachunku saldo w wysokości 1,5 miliona zł. Każdy posiadacz konta Citigold Select otrzyma dedykowanego opiekuna- doradcę finansowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*