Linki sponsorowane


Jak bierze się Pożyczkę ekspresowaą w Pekao – opinie klientów

W minionym roku nastąpił znaczący spadek udzielanych kredytów przez banki oraz Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe. Według danych Biura Informacji Kredytowej w całym 2012 roku liczba udzielonych kredytów zmniejszyła się o 20 procent-w porównaniu do 2011 roku.

Zupełnie inna sytuacja panowała w parabankach, które biły rekordy sprzedażowe. Pozabankowe instytucje finansowe wyznaczyły nowe reguły na rynku kredytów konsumpcyjnych-głównie w zakresie szybkości załatwiania wszystkich formalności. Chcąc nie chcąc banki muszą podjąć walkę z firmami pożyczkowymi bo inaczej stracą większość klientów. Już teraz widać, że banki upraszczają znacząco procedury oraz błyskawicznie wydają decyzje kredytowe.

Pożyczka ekspresowa w PekaoDoskonałym przykładem jest Pożyczka ekspresowa w Banku Pekao. Bankom mogą jeszcze pomóc nowe założenia do Rekomendacji T; zwiększające szansę na zdobycie kredytu przez przeciętnego Polaka.
Pożyczka ekspresowa w Pekao:

– szybka decyzja kredytowa
– uproszczone procedury
– pożyczka na dowolny cel
– prowizja 0 procent(promocja do końca marca br.)
– nie trzeba dostarczać zaświadczenia o zatrudnieniu
– pożyczka na dowód
– nominalne oprocentowanie od 9,28 proc.

3 thoughts on “Jak bierze się Pożyczkę ekspresowaą w Pekao – opinie klientów”

 1. Nie ma co owijać w bawełnę-jestem trochę zadłużony u rodziny i rzecz jasna w banku. Nie wpisano mnie jeszcze na żadną listę dłużników. No chyba, że komuś się z rodziny nie podobała się moja zachwiana systematyczność w spłacie zobowiązań. Taka pożyczkę na spłatę innych zobowiązań można śmiało zaciągnąć w banku. Moje pytanie brzmi gdzie znajdę takie rozwiązanie. Który bank zaoferuje mi optymalną ofertę kredytu na spłatę zaległości.

 2. Warto konsolidować zadłużenie w bankach z tego powodu, że zyskamy niższą ratę i wygodę w obsłudze w placówce. Ponadto nie musimy pamiętać o paru datach spłaty rat. Moim zdaniem ofertę godną uwagi posiada Bank Pekao SA. Chodzi o Pożyczkę ekspresową na spłatę innych pożyczek:
  – możliwość uzyskania dodatkowej gotówki
  – pożyczka w kwocie od 1000 do 150000 zł
  – okres kredytowania od 12 do 72 miesięcy
  – pożyczka w kwocie do 150 tysięcy złotych oznacza brak ustanawiania zabezpieczeń

 3. Eurokonto w Pekao SA jest również dostępne na telefon komórkowy. Większość operacji bankowych można zrealizować za pomocą aplikacji mobilnej na telefon. Opłata za prowadzenie tego nowoczesnego rachunku wynosi 5,99 zł. Konto będzie bezpłatne jeśli na rachunku będą regularne wpływy miesięczne na kwotę 500 złotych. Funkcja bankowości mobilnej jest chroniona przez najwyższe standardy bezpieczeństwa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*