Który parabank jest najlepszy? Jaki parabank ma najtańsze pożyczki pozabankowe na dowód? Jakie najnowsze chwilówki są darmowe ?

Jak bierze się kredyt gotówkowy w Eurobanku – opinie klientów

Singiel nie zawsze może liczyć na przychylność w banku. W oczach banku single mają mniejszą zdolność kredytową niż gospodarstwa domowe. Między innymi z tego powodu, że prowadząc samemu dom ma się większe wydatki niż rodzina. Można się kłócić z tym stwierdzeniem jednak systemy scoringowe są tak, a nie inaczej ustalone. W przypadku wnioskodawcy-singla liczy się przede wszystkim regularność otrzymywanego wynagrodzenia i rzecz jasna jego wysokość.

Według ostatnich zestawień, najtańszy kredyt gotówkowy zarówno dla nowych jak i stałych klientów oferuje Eurobank. Przykładowo zaciągając pożyczkę w kwocie 10 tysięcy złotych na dwa lata, zapłacimy miesięczną ratę w wysokości 460 złotych. Całkowity koszt kredytu po 24 miesiącach wyniesie 1130 złotych.

Kredyt gotówkowy w EurobankuOprócz niskiego oprocentowania klienci mogą liczyć na uproszczone formalności. Między innymi przy potwierdzeniu dochodów klienci pracujący na podstawie umowy o pracę wystarczy, że przedstawią wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Kredyt chciałabyś, chciała-szczegóły:

– pożyczka na dowolny cel
– RRSO ok. 11 procent
– pożyczka w kwocie od 500 do 120 000 zł
– możliwość łączenia dochodów przy określaniu zdolności kredytowej
– okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy
– wymagane dokumenty: dowód osobisty oraz dokument potwierdzający uzyskiwany dochód

  • Dokumenty do pożyczki dla emeryta w Eurobanku on January 30, 2013 at 10:30 am

  Reply

  Emeryt udający się do Eurobanku po kredyt nie może zapomnieć oczywiście o dowodzie osobistym. Wymagane będą jeszcze:

  – decyzja o przyznaniu renty
  – ewentualnie ostatnia waloryzacja, bądź ostatni odcinek świadczenia
  – dopuszczalne są również wyciągi z konta/historia rachunku
  – ważne jest także aby przedstawić zaświadczenie z ZUS o otrzymywaniu świadczenia

  • Wymagania kredytowe dla emeryta on January 30, 2013 at 10:31 am

  Reply

  A jak ktoś jest emerytem to jest skreślony jeśli chodzi o usługi kredytowe? Słyszałem, że jedynie Bank Pocztowy w Polsce akceptuje klientów rencistów i emerytów-podobno w Banku Pocztowym powstały ciekawe rozwiązania finansowe dla seniorów.

  • Lista dokumentów do pożyczki gotówkowej on January 30, 2013 at 10:31 am

  Reply

  Najważniejszym dokumentem jest dowód osobisty. Bez tego dokumentu tożsamości nikt nie będzie z Tobą rozmawiał w banku. Natomiast jeśli dostajesz wynagrodzenie w ramach umowy o pracę to potrzebne będą jeszcze takie dokumenty jak:

  – zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy
  – opcjonalnie druk RMUA(wystawiony w ciągu 3 ostatnich miesięcy)
  – mogą cię poprosić również o PIT 11/PIT40.

  • Wymagane dokumenty do kredytu w Eurobanku on January 30, 2013 at 10:32 am

  Reply

  Ej ludziska jakie trzeba przedstawić dokumenty w oddziale Eurobanku, by móc się starać o kredyt gotówkowy. Wolę najpierw przygotować wszystkie papiery na tip top i mięć potem spokój. Kiedyś w Kredyt Banku odprawiali mnie 2 razy z kwitkiem zanim złożyłem wniosek z odpowiednimi załącznikami.

  • Kredyt z premią w Eurobanku on February 6, 2013 at 5:22 pm

  Reply

  W Eurobanku jest też taki kredyt, że jak będziemy terminowo spłacać raty to otrzymamy premię nawet w wysokości 750 złotych. Czaicie to? Oczywiście wysokość premii zależy od kwoty kredytu jaką zaciągnęliśmy. Premia wypłacana jest raz w roku-ta najwyższa dotyczy kredytów od 50 001 do 120 000 złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 7 lat. Raz w roku można sobie zawiesić spłatę raty!

  • Szybka pożyczka zabezpieczona samochodem on February 6, 2013 at 5:32 pm

  Reply

  Jeśli macie własny samochód i cierpicie na brak gotówki to możecie pojazd wykorzystać do uwolnienia pieniędzy. Wystarczy tylko ustanowić zabezpieczenie na pojeździe. W ten sposób można uzyskać kredyt w kwocie od 5 do 120 tysięcy złotych. Natomiast okres kredytowania wynosi od 3 do 60 miesięcy. Aha pojazd nie może być starszy niż 5 lat. Przyznane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

  • kredyt on September 24, 2013 at 10:41 am

  Reply

  tylko samochód musi być ubezpieczony OC/AC czyli w polskich realiach jest to koszt ok 5% jego wartości. wiec do kosztu kredyty na samochód dozuć też te 5% w plecy…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*