Jak bierze się Kredyt gotówkowy w BZ WBK – opinie klientów

Pożyczka gotówkowa lub kredyt to wbrew pozorom produkty bankowe nie dla wszystkich. Z racji tego, że banki nadal prowadzą zaostrzoną politykę kredytową. Zdolność kredytowa jest skrupulatnie liczona i oceniania indywidualnie. Stąd spełnienie wymagań formalnych w bankach jest dla wielu osób przeszkodą nie do przejścia.

Przed wizytą w banku zdolność kredytową można trochę „polepszyć”. Między innymi poprzez ograniczenie miesięcznych wydatków i zrezygnowanie z kart kredytowych. Alternatywą dla kredytów gotówkowych są pożyczki parabankowe. Zazwyczaj instytucje pozabankowe oferują pieniądze na krótkie terminy-od 15 do 30 dni. Rzadkością są okresy kredytowania dłuższe niż miesiąc.

Kredyt gotówkowy w BZ WBKCharakterystyczne dla parabanków są również niskie kwoty pożyczek-przeważnie od 50 do 2 000 złotych. Natomiast banki oferują zdecydowanie dłuższe okresy kredytowania oraz większe kwoty finansowego wsparcia. Dłuższe okresy kredytowania to szansa dla klientów na dopasowanie raty kredytowej do swojej bieżącej sytuacji finansowej. Tani i szybki kredyt gotówkowy z możliwością spłaty do 72 miesięcy można zdobyć w Banku Zachodnim WBK.

Kredyt gotówkowy w BZ WBK:

– szybka decyzja kredytowa nawet w 10 minut
– pożyczka na dowolny wydatek
– okres umowy kredytowej do 72 miesięcy
– można zawiesić spłatę kredytu do 6 miesięcy
– pożyczkę można ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń np. utrata pracy
– dodatkowe pieniądze bez zabezpieczeń i poręczycieli
– wielkość kredytowania do 20 krotności dochodów netto

5 thoughts on “Jak bierze się Kredyt gotówkowy w BZ WBK – opinie klientów”

 1. Jestem lekarzem dentystą i potrzebuję gotówki na otwarcie prywatnego gabinetu. Chciałbym się dowiedzieć, czy Bank Zachodni WBK również preferuje w kredytowaniu przedstawicieli wolnych zawodów. Mam czyste papiery we wszelkich bazach dłużników i w BIK. Brakuje mi jeszcze 100 tysięcy złotych.

  1. Oczywiście, że Bank Zachodni posiada w ofercie kredyt dla wolnych zawodów. Z oferty mogą skorzystać między innymi radcy prawni, biegli rewidenci, aptekarze, adwokaci, rzeczoznawcy majątkowi, architekci oraz notariusze. Standardowo przedstawiciele wolnych zawodów mogą się starać o maksymalną kwotę 120 tysięcy złotych. Nominalna stawka oprocentowania wynosi 11,99 procent.

 2. Ja może podam trochę informacji dotyczących opłat towarzyszących kredytowi gotówkowemu w Banku Zachodnim WBK.
  – prowizja za udzielenie kredytu: 5 proc. (minimum 50 złotych)
  – spłata kredytu przed terminem: ok. 4 proc.(minimum 16 złotych)
  – aneks do umowy kredytowej: 30 zł

 3. Nie wiem czy wiecie ale w Banku Zachodnim stali klienci mogą zamówić kredyt gotówkowy przez system bankowości internetowej. Po zalogowaniu się do systemu i kliknięciu w odpowiednią zakładkę wyświetli nam się kwota kredytu jaką możemy aktualnie zaciągnąć-bez zbędnych formalności. Po zdecydowaniu się na skorzystanie z oferty należy wypełnić elektroniczny formularz. Potem wnioskowane środki trafią szybko na rachunek osobisty.

 4. Posiadacze karty kredytowej(w formule na klik) w Banku Zachodnim WBK mogą skorzystać z ciekawej promocji. Najpierw trzeba zawnioskować o wspomnianą kartę kredytową do końca kwietnia. Promocja polega na zwrocie prowizji za dokonywanie przelewów z rachunku karty kredytowej. W ten sposób możemy płacić za zakupy w Internecie lub korzystać z płatności poza granicami naszego kraju-np. podczas wyjazdu na urlop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*