Który parabank jest najlepszy? Jaki parabank ma najtańsze pożyczki pozabankowe na dowód? Jakie najnowsze chwilówki są darmowe ?

Jak bierze się Kredyt gotówkowy Mini Ratka w PKO BP – opinie klientów

Do 18 stycznia bieżącego roku banki mogły zgłaszać swoje uwagi do proponowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego projektu nowej rekomendacji S. Klientów bankowych najbardziej interesuje nowy limit maksymalnej wielkości raty kredytowej.

Do chwili obecnej miesięczne raty kredytowe nie mogą przekraczać 50 procent dochodów danego gospodarstwa domowego (w przypadku osób zarabiających powyżej średniej krajowej limit ten wynosi 65 procent uzyskiwanych dochodów). Komisja Nadzoru Finansowego pracuje również nad zamianami dotyczącymi wysokości wymaganych wkładów własnych oraz ogólnych warunków kredytów walutowych.

Kredyt Mini Ratka w PKO BPKomisja Nadzoru Finansowego chce aby banki same ustalały maksymalne koszty obsługi długu jakie może ponosić miesięcznie klient. Natomiast problem z uzyskaniem kredytu miałyby osoby, u których wskaźnik długu do dochodu przekraczałby 40 procent. Póki co Bank PKO BP na starych zasadach oferuje kredyt gotówkowy Mini Ratka. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt Mini Ratka – szczegóły:

– wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 minut
– wielkość kredytowania do 150 tys. zł
– pożyczka do 30 tys. zł bez zabezpieczeń
– pożyczka bez zgody współmałżonka do 15 tys. zł
– pożyczkę można także przeznaczyć na spłatę innych kredytów
– okres kredytowania do 120 miesięcy
– zmienne oprocentowanie

  • Przeznaczenie kredytu mini ratka on January 30, 2013 at 10:33 am

  Reply

  Kredyt gotówkowy Mini Ratka można przeznaczyć dosłownie na dowolny cel. Nie trzeba przedstawiać żadnych faktur zakupowych itp. Od jakiegoś czasu pieniądze z Mini Ratki można przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań finansowych. Fajna sprawa dla tych osób, które muszą szybko spłacić swoje zalegle zobowiązania.

  • Wniosek o kredyt w PKO BP on January 30, 2013 at 10:33 am

  Reply

  Wniosek o ten kredyt może Pan złożyć w dowolnej placówce PKO BP-może to być oddział lub agencja. Ponadto wnioski można składać za pomocą kanału internetowego lub przez telefon. Posiadacze rachunku w PKO BP, mogą wnioskować o Mini Ratkę bezpośrednio przez bankowość internetową-istnieje możliwość zawarcia umowy kredytu bez konieczności wizyty w placówce.

  • Jak złożyć wniosek o mini ratkę? on January 30, 2013 at 10:34 am

  Reply

  Nie znam się na tych wszystkich formalnościach w bankach. Jestem człowiekiem starej daty i unikam jak mogę takich instytucji. W telewizji widziałem reklamę kredytu gotówkowego Mini Ratka z Szymonem Majewskim. Akurat się składa, że potrzebuje gotówki i chętnie skorzystałbym z ich oferty. W sumie jeden z nielicznych banków z przewagą polskiego kapitału. Czy w każdym oddziale złoże wniosek o ten kredyt?

  • Zabezpieczenie spłaty kredytu Mini Ratka on January 30, 2013 at 10:34 am

  Reply

  Mini Ratka to żaden kredyt pod zastaw bądź inny tego typu twór. Jest to zwykła pożyczka gotówkowa. Co ciekawe do kwoty 30 tysięcy złotych nie jest wymagane żadne zabezpieczenie kredytu. Ba, do 15 tysięcy pożyczysz kasę bez zgody współmałżonka.

  • Jakie jest zabezpieczenie kredytu mini ratka? on January 30, 2013 at 10:35 am

  Reply

  Interesuje mnie kwestia zabezpieczenia kredytu Mini Ratka. Czy muszę podpisywać jakieś weksle lub zastawiać majątek? Tak szczerze to chciałbym wziąć ten kredyt po kryjomu przed rodzicami. Mieszkam z rodzicami i niemiałbym w sumie co zastawić….dodam tylko, że zarabiam w oparciu o umowę o pracę.

  • Czy miniratka pko bp sprawdzają bik on January 31, 2013 at 1:22 pm

  Reply

  Byłam już w kilku bankach ale jeszcze nie sprawdziałam jak w pko bp wygląda temat sprawdzania klienta w biku? Czy w banku pko bp jeśli chcę wziąć kredyt gotówkowy z mini ratką to sprawdza się w bazach dłużników bik, big, krd i erif? Nie znam się na tym i nie wiem który bank weryfikuje tam swoich pożyczkobiorców. Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć mie na czym polega i jak wygląda weryfikacja osób starających się o pożyczkę w pko bank polski i czy jest szansa na kredyt jeśli ktoś figuruje i ma złą historię w bazie dłużników?

  • kredyt gotówkowy pko dochód on February 1, 2013 at 11:37 am

  Reply

  Jak wyliczana jest zdolność kredytowa przy zaciąganiu pożyczki w pko bp z ini ratką? Czy ktoś wie jakie trzeba mieć dochody żeby dostać szybko kredyt gotówkowy na 2 lub 3 tys. zł? Na reklamie wszystko wygląda ślicznie tylko zastanawiam się jak to działa w praktyce i czy przypadkiem nie jest tak, że trzeba wykazać tak duże dochody i zaświadczenia o zarobkach, że tak naprawdę nie jest nam ten kredyt do niczego potrzebny bo zarabiamy tyle, że na wszystko nas jest stać z wypłaty.

   • Adam on May 11, 2013 at 9:08 pm

   Reply

   Wystarczy zeznanie PIT za 2012 żeby dostać kredyt Mini Ratki. Dodatkowo jesli kupisz produkty np. z Cersanitu otrzymujesz 10% rabatu na te zakupy i bank obniża o 2 punkty procentowe oprocentowanie mini ratki 🙂

  • Oprocentowanie kredytu Mini Ratka on February 5, 2013 at 10:27 pm

  Reply

  Nie podaliście w powyższym artykule rzeczywistych kosztów kredytowych Mini Ratki. Średnia stawka nominalnego oprocentowania kredytu Mini Ratka wynosi 22 procent. Natomiast jeśli chodzi o całkowite koszty kredytowe wyrażone stawką RRSO to sprawa wygląda trochę gorzej. Rzeczywista Roczna Stawka Oprocentowania Max Pożyczki Mini Ratka kształtuje się na poziomie 31 procent. Zatem nie jest to taki tani kredyt jak wszyscy piszą.

  • Agata 83 on March 9, 2013 at 2:37 pm

  Reply

  Teraz Mini Ratka moze być oprocentowana nawet na 11,99% (jeśli pożyczke sie ubezpieczy na 60 mies.) POżyczkę dostaje się bardzo szybko, tego samego dnia dostajesz pieniądze. I żey ją dostać wystarczy PIT (do 30. tys zł). Nie ma problemu z wzięciem pożyczki,wystarczy wydrukować sobie PIT, a oprocentowanie jest naprawdę niskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*